Wrocławska marka Sukcesem Rok

Dodał , 13 April, o 06 : 19 AM Drukuj

Wrocławska marka Sukcesem Rok

Kandara SPA została uznana najlepszym biznesem podczas Gali „Osobowości i Sukcesy 2017 Roku”. Gwiazdy i przedstawiciele firm docenili wrocławską markę za „ustanowienie nowego standardu w sektorze usług health & beauty”. Statuetkę odebrała również jego właścicielka – Agata Wendzonka. Wrocławska bizneswoman została wyróżniona w kategorii Człowiek Sukcesu.

„Osobowości i Sukcesy Roku” to nagrody przyznawane najlepszym biznesom i najwybitniejszym postaciom. Laureatów szóstej już edycji wyłoniono 11 kwietnia podczas uroczystej Gali w Warszawie. Statuetkę w kategorii Sukces Roku odebrała między innymi wrocławska marka Kandara SPA, a jej właścicielkę, wrocławską bizneswoman – Agatę Wendzonkę, nagrodzono tytułem Człowiek Sukcesu.

Kandara SPA znajdująca się w OVO Wrocław oferuje szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i kosmetologicznych.

Kandara SPA ustanowiła nowy standard w sektorze usług health & beauty. Dzięki wysokiej jakości, interdyscyplinarnemu zespołowi i wyróżniającym się, autorskim zabiegom, udało jej się wykroczyć daleko poza przyjęte ramy – mówi Mariusz Pujszo, pomysłodawca i organizator Gali „Osobowości
i Sukcesy Roku”.

W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz osobowości nagrodzone w ubiegłych edycjach.

Podwójne wyróżnienie, przyznane przez wybitne osobistości świata nauki, biznesu i kultury to ogromny zaszczyt, a także motywacja do dalszej pracy dla naszych klientów, bez których zdobycie tych nagród nie byłoby możliwe. Już teraz myślimy o kolejnych wyzwaniach – mówi Agata Wendzonka, właścicielka marki Kandara SPA.

Podczas Gali nagrody w kategorii Osobowości Roku odebrali między innymi: Ivona Pavlović, Marcelina Zawadzka, Krzysztof Ibisz, Tomasz Ossoliński i Maciej Orłoś.

Salon Kandara SPA znajduje się w OVO Wrocław – zaprojektowanym przez pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture. – Salon spełnia oczekiwania najbardziej wymagających – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. – Z dużego wyboru zabiegów pielęgnacyjnych korzystają tutaj mieszkańcy apartamentów, pracownicy biur, goście hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, a także wszyscy wrocławianie. Wyjątkowa jakość usług Kandara SPA dotarła także do stolicy.

Kandara SPA jest kolejnym nagrodzonym najemcą OVO Wrocław. DoubleTree by Hilton Wroclaw pokonał hotele w całym kraju i zdobył tytuł hotelu roku siódmej edycji Eurobuild Awards. Z kolei cały kompleks OVO Wrocław został inwestycją roku w prestiżowym konkursie TOPBuilder 2017, który organizuje miesięcznik Builder.

OVO Wrocław to realizacja Wings Properties Sp. z o.o. Spółka jest wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).

OVO Wrocław zaprojektowany przez pracownię GSArch to wielofunkcyjny kompleks zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Podwale 82-84, obok Parku Słowackiego oraz Promenady Staromiejskiej, pomiędzy Galerią Dominikańską i gmachem Poczty Głównej. Od wrocławskiego Rynku i Ostrowa Tumskiego kompleks dzieli zaledwie kilka minut spaceru. Znajduje się tu m.in. się tu 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, centrum fitness, centrum konferencyjne oraz hotel DoubleTree by Hilton Wrocław.

Angel Poland Group powstała w 2003 roku. Jest jedną z największych grup deweloperskich w Polsce skupiających się na inwestycjach premium. Zrealizowała w Krakowie apartamentowce Angel City, Angel Plaza i Angel Wawel. We Wrocławiu wybudowała pięciogwiazdkowy hotel The Granary, odrestaurowując dawny spichlerz, jest jednym z inwestorów luksusowego kompleksu OVO Wrocław połączonego z hotelem DoubleTree by Hilton Wroclaw, zrealizowała pierwsze kompleksowe centrum seniora Angel Care i jest w trakcie realizacji inwestycji apartamentowej Angel River.

Redakcja

Źródło: informacja prasowa

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Dodaj do ulubionych
 • Wykop
 • email
 • Blogger.com
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • LinkedIn
 • Mój biznes
 • PDF

Teksty Polecamy Promowane Aktualności

Zobacz także

Dodaj swój komentarz