Wróblewska Business Event – organizacja eventów to nasz żywioł!

Dodał , 9 October, o 09 : 15 AM Drukuj

Wróblewska Business Event – organizacja eventów to nasz żywioł!

Codzienne sprawy, zlecenia, zamówienia, realizacje małe i duże i takież płatności – to wszystko chleb powszedni dobrze prosperujących firm. Przychodzi jednak moment, w którym trzeba się na chwilę zatrzymać, spojrzeć na własne dokonania, być może nawet pochwalić sukcesami. Warto od czasu do czasu celebrować własną działalność, upamiętniając na przykład takie wydarzenia, jak okrągła rocznica powstania firmy lub pojawianie się jej milionowego klienta. Inne, godne profesjonalnej oprawy wydarzenia, to chociażby debiut na giełdzie, fuzja czy dobre zakończenie roku obrotowego, ale także rodzinny piknik dla pracowników. Jeśli już wiemy, jakiego rodzaju event chcemy w naszej firmie zorganizować, warto pokusić się o naprawdę doskonałą oprawę. I tu naprzeciw potrzebom wymagających klientów wychodzi nasza agencja. Organizacja eventów to nasz żywioł!

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Wróblewska Business Event to doświadczona, sprawdzona i solidna firma, która zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem i organizacją gali i balów, imprez tematycznych, pikników firmowych, konferencji i szkoleń, imprez integracyjnych, okolicznościowych i sportowych. Zapewniamy międzynarodowych konferansjerów, obsługę hostess, dekoracje i scenografię, bazę noclegową, transport i logistykę, obsługę muzyczną i artystyczną, pokazy akrobatyczne i taneczne, catering polowy i ekskluzywny, technikę sceniczną wraz z obsługą. Każdy event zorganizowany przez nas będzie niezapomniany, ponieważ w naszą pracę angażujemy się w pełni – profesjonalnym podejściem, bogatym doświadczeniem i wielkim sercem. Jako firma eventowa, która przewiduje potrzeby swoich klientów i potrafi zawczasu reagować, dbając o najwyższy poziom zaufania i dyskrecji, utworzyliśmy i z powodzeniem realizujemy usługę o nazwie Pogotowie Eventowe. Pomagamy w nietypowych i nagłych sytuacjach, kiedy to od precyzji i szybkiego oraz sprawnego działania zależy dobre imię naszych klientów, ich odbiór przez opinię publiczną, a nawet bezpieczeństwo. Reagujemy szybko, skutecznie i niezawodnie. Nie stawiamy kwestii budżetu na pierwszym miejscu, gdy nasi klienci są w nagłej potrzebie.

Zaufanie i komfort

Organizacja eventów to proces, który wymaga współpracy zamawiającego z agencją. Filozofią firmy Wróblewska Business Event jest takie układanie relacji z klientami, które nie absorbuje osób decyzyjnych bez reszty. Wszyscy mogą normalnie pracować, poświęcając swój czas na własne zawodowe obowiązki. Elastyczność, wygoda współpracy i zaufanie pokładane w zespole agencji, które nigdy nie zostało zawiedzione, plasują firmę Wróblewska Business Event w ogólnopolskiej czołówce branży MICE. Ma to szczególne znaczenie dla firm i instytucji, które kładą szczególny nacisk na wysoką jakość obsługi i jednocześnie oczekują, że osoby oddelegowane do współpracy przy zadaniu pod hasłem organizacja eventu znajdą czas na swoją pracę.

Event angels

Przygotowywanie i organizacja eventów nie byłyby możliwe bez zespołu profesjonalistek. W agencji Wróblewska Business Event tworzą go założycielka i właścicielka Krystyna Wróblewska, pasjonatka życia, podróżniczka oraz miłośniczka kultury i sztuki i propagatorka działań prospołecznych. Wspiera rozwój przedsiębiorczości i przeciwdziałanie bezrobociu, będąc członkinią Związku Pracodawców Polska Miedź oraz Zachodniej Izby Gospodarczej. Wieloletnie doświadczenie, przedsiębiorczość i wysoki poziom kreatywności, sprzyja realizacji jej wizji eventowych, które zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Kolejna ważna postać w agencji to Agnieszka Ćwikła-Suszek, dyrektor operacyjny. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy, jako menedżer megaprojektów w międzynarodowych korporacjach finansowych. Była też prekursorką profesjonalnego wedding planningu w Polsce. Obecnie zajmuje się ofertowaniem, negocjacjami, kontraktowaniem oraz tworzeniem scenariuszy imprez. W swojej pracy kieruje się mottem autorstwa Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej”. Prywatnie wraz z mężem Tomaszem i synkiem Jaśkiem realizuje marzenia podróżnicze. Ponadto dla agencji Wróblewska Business Event pracują dwie event managerki. Marta Tomaszewska, z wykształcenia inżynier architektury krajobrazu, zajmuje się estetyczną stroną imprez. Wolny czas poświęca na działalność charytatywną oraz aktywność fizyczną, która, podobnie jak podróże, stała się jej pasją. Olga Rybak dzięki dotychczasowemu doświadczeniu marketingowemu patrzy na eventy przez pryzmat dopełnienia strategicznych działań komunikacyjnych klientów. Analizuje charakter i cele firm, nakreśla koncepcje wydarzeń.

Witamy z otwartymi ramionami

Naszych klientów witamy zawsze z uśmiechem, otwartymi ramionami i głowami pełnymi pomysłów na to, jak uatrakcyjnić planowane wydarzenie. Wiemy, że dla każdej firmy jej event jest jedyny i niepowtarzalny. Jako że organizacja eventów to nasz żywioł, każdą galę, bal, konferencję czy rocznicę przygotowujemy z wielkim oddaniem i poświęceniem, angażując w to, co robimy maksimum pozytywnej energii – tego właśnie oczekują od nas nasi klienci.

Redakcja

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Dodaj do ulubionych
 • Wykop
 • email
 • Blogger.com
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • LinkedIn
 • Mój biznes
 • PDF

Teksty Polecamy Promowane Zapowiedzi i relacje Aktualności Business Event Service Otoczenie Biznesu

Zobacz także

Dodaj swój komentarz