Zasłony gotowe nowoczesne to produkt do bezpośredniego powieszenia na oknie. Mają one tę wyjątkową zaletę, że nie wymagają obróbki, dodatków, są perfekcyjnie zaprojektowane. Zasłony są również inspiracją dla wielu artystów i poetów. Jedna z nich była polska piosenkarka  Kora Jackowska – „Czekam na wiatr co rozkołysze ciemne skłębione zasłony (…).”

Zasłony gotowe nowoczesne

Dom kultury, doskonały na każde wydarzenie

Miejsce spotkań, czyli dom kultury, gdzie można zorganizować wszystko od wystawy fotografii, po wystawy Bożonarodzeniowych szopek, czy rodzinnych imprez w kategorii urodziny, chrzciny, śluby itd.

I takie miejsce, jak dom kultury ma zazwyczaj wielkie, nietypowe oka, które wymagają również firan. Zasłony gotowe nowoczesne muszą pokrywać całą szerokość okna, aby przechodnie z zewnątrz dużo nie zobaczyli.  Firany są również po to, by to miejsce miało jakiś smak, wyglądało czysto i zadbanie. A osoby, które starają się, pokazały, że mogą i potrafią coś dać od siebie, że tworzą fajne, przyjazne miejsce dla innych.

Zaprezentuje wspaniały model, Delikatna Firana Aden, w rozmiarze 300 * 250 cm, w kolorze białym, forma zawieszenia to taśma. Idealny model dla dużych okien, które często są o wielkim kalibrze w dużych salach, domach kultury, świetlicach i jadłodajniach. Model ten pokazuje okno na całej szerokości, wydobywając czystą biel wnętrza i nie jest on podzielony na dwie części, tworzy jedną całość.

zasłony gotowe

Jadłodajnie, stołówki, restauracje, w nich wszystko w pełnej harmonii

Miejsca, gdzie są wydawane posiłki, mają bardzo duże powierzchnie, w których elementem dającym dużo światła jest okno. Jedno okno ma zazwyczaj kilka metrów długości i szerokości, nie jest to wielkość typowa, jak w domu. I można, by powiedzieć, że tego rodzaju okna mogą na siebie przyjąć każdy model firany, zasłony i nie tylko. Najbardziej bezpiecznym kolorem będzie biel, dająca efekt sterylnego, zdezynfekowanego miejsca, gdzie codziennie przekracza jego próg setki konsumentów.

Model typu: Elegancka Zasłona Logan, w rozmiarze 135 * 250 cm, w kolorze białym na przelotkach podkreśli miejsce przepełnione wyśmienita kuchnia orientalną, azjatycką, czy amerykańską.

Podsumowując, zasłony gotowe to niezbędny element w restauracji, konsumenci spożywają posiłki, zazwyczaj przyglądając się dekoracjom, obrazom, fikuśnym figurkom oraz okno, na których są lub w ogóle nie ma firan, lub zasłon. Te elementy stwarzają dobrą, bezpieczną przestrzeń dla spożywania posiłków. W ten sposób firma zapewnia o najlepszej jakości obsłudze i menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here