Najlepsze głośniki Bluetooth: Recenzje i porady dotyczące zakupu

Głośniki Bluetooth były kiedyś jak żelki: Były tanie, wszystkie wyglądały tak samo i niezmiennie były wątpliwej jakości. Czasy się zmieniły. Każdy liczący się producent sprzętu audio ma dziś na rynku co najmniej jeden model, a większość ma ich kilka. I znajdziesz kilka niesamowitych ofert od firm, o których być może nigdy nie słyszałeś. To powiedziawszy, postęp w branży nie oznacza, że każdy głośnik Bluetooth usprawiedliwia swoją cenę, bez względu na to, jak niedrogi może być. Wciąż jest mnóstwo śmieci pływających wokół. Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci trzymać się z dala od śmieci i wskazać Ci najlepsze głośniki w przedziale cenowym, który pasuje do Twojego budżetu.

Najlepszy budżetowy głośnik Bluetooth – Tronsmart Element Force SoundPulse głośnik Bluetooth

Rynek głośników Bluetooth jest cutthroat biznesu, gdy dostaniesz się do tego przedziału cenowego. Dobrą wiadomością dla miłośników muzyki jest to, że można znaleźć kilka bardzo dobrych produktów tutaj. Nie możemy powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o Tronsmart Element Force SoundPulse, który posiada IPX7 weatherization, wsparcie dla True Wireless Stereo (więc można obsługiwać dwa z nich jako para stereo), i absolutnie fantastyczny dźwięk (w trybie Extra Bass EQ, to jest).

Zainteresowany bardziej konkretnym i rozbudowanym rankingiem? https://techpolska.pl/ktory-glosnik-wybrac-glosniki-bezprzewodowe-ranking-2022/ – tam znajdziesz najlepsze głośniki bluetooth 2022.

Najlepszy zewnętrzny głośnik Bluetooth – Soundcast VG7

Szukasz wysokiej jakości dźwięku w przystępnej cenie. Ai61 firmy Fluance zastąpiły starsze Ai60 jako nasz najlepszy wybór wśród głośników Bluetooth w średniej cenie. Są to modele półkowe, które zapewniają prawdziwie stereofoniczną jakość dźwięku i oferują wiele opcji połączeń, zarówno analogowych, jak i cyfrowych – działają nawet jako urządzenie audio USB po podłączeniu do komputera osobistego. Nasz recenzent porównał je do monitorów studyjnych Yamaha, na których polega podczas profesjonalnych sesji mikserskich. Gorąco polecamy.

Najlepszy high-endowy głośnik Bluetooth – Q Acoustics Q Active 200

Jest to właściwie system audio składający się z pary wysokiej klasy głośników z własnym zasilaniem i bezprzewodowego koncentratora, który może obsłużyć każde źródło dźwięku, jakie tylko przyjdzie Ci do głowy. Obsługa Bluetooth jest prawdopodobnie jego najbardziej prozaiczną cechą, a może nawet nigdy go nie używać, korzystając z jego łączności Wi-Fi zamiast, lub może włączenie go do wysokiej wierności multiroom systemu audio z innymi głośnikami, które obsługują Google Chromecast lub Apple AirPlay 2. Z pewnością nie jest tani, ale jego wysoka cena jest uzasadniona.

Jest to najlepszy zasilany głośnik zewnętrzny, jaki słyszeliśmy od czasu wprowadzenia przez firmę Soundcast głośnika Outcast prawie 10 lat temu. Jest zbudowany jak czołg, odporny na zachlapanie, więc można go używać przy basenie lub na plaży, a także zapewnia bardzo długi czas pracy baterii. Najważniejsze jest jednak to, że brzmi fantastycznie. Drogi, ale wart swojej ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here