Jak sprawdzić pracowników

Jesteś przedsiębiorcom i  w Twojej firmie dochodzi do wielu nieporozumień między Tobą, a pracownikami? Masz wrażenie, że jesteś przez nich wykorzystywany i często kłamią Ci w żywe oczy? Zaczynasz się zastanawiać nad tym, jak sprawdzać, czy mówią prawdę i kontrolować ich zachowanie w pracy? Jeśli tak koniecznie zdecyduj się na pomoc detektywa. Wybierz biuro detektywistyczne i przekonaj się, że problemy gospodarcze możesz rozwiązać w bardzo prosty sposób i w szybkim czasie.

Jak sprawdzić autentyczność zwolnienia lekarskiego?

Jeden z pracowników często przynosi zwolnienie lekarskie? Na początku nie wzbudza to podejrzeń, jeśli jednak sytuacja zaczyna się powtarzać coraz częściej, a po rozmowie z pracownikiem nie wynika, by było to coś poważnego zaczynasz zastanawiać się, czy zwolnienie lekarskie jest autentyczne? Jeśli tak warto wybrać biuro detektywistyczne, dzięki któremu będziesz mógł skorzystać z pomocy specjalistów. Prywatny detektyw jest w stanie określić, czy dokument od lekarza, który jest przynoszony przez pracownika jest prawdziwy, a także przez którego lekarza został wystawiony. Dzięki temu będziesz w stanie określić, czy Twój pracownik jest z Tobą szczery, czy chce Cię wykorzystać, by pracować jak najmniej, ale utrzymać posadę w firmie.

Czy da się sprawdzić, czy pracownik był szczery w swoim CV?

Zatrudniłeś nowego pracownika, ponieważ jego CV wydawało się doskonałe. Po rozmowie kwalifikacyjnej wszystko wydawało się w porządku, jednak po kilku tygodniach współpracy masz wrażenie, że opisywane w CV umiejętności nie mają nic wspólnego z osobą, którą przyjąłeś do pracy? Warto wiedzieć, że istnieje wiele osób, które decydując się na podkoloryzowanie swojego życiorysu, tylko po to, by zdobyć pracę. Nie przejmuj się jednak jest łatwy sposób na to, by to sprawdzić. Zdecyduj się na pomoc detektywa, który będzie w stanie sprawdzić, czy informacje podane w dokumencie przez pracownika są zgodne z prawdą.

Jak sprawdzić, czy pracownicy nie kradną?

Wydaje Ci się, że w firmie znikają małe rzeczy? W dostawach zaczynają pojawiać się nieścisłości i zastanawiasz się czemu do tego dochodzi? Podejrzewasz, że jeden z pracowników Cię okrada, ale nie wiesz jak zdobyć na to dowody? Biuro detektywistyczne może Ci w tym pomóc.

Decydując się na pomoc detektywa jesteś w stanie określić nie tylko autentyczność zwolnienia i CV. Możesz przyłapać pracownika na kradzieży, a co więcej sprawdzić, czy nie wykrada on ważnych danych z firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here