Gdzie zastosowanie znajdują rollupy?

0
1131

Możemy zauważyć, że obecnie rollupy są coraz częściej wykorzystywane przy różnych działaniach marketingowych, ponieważ doskonale będą prezentowały się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz różnych obiektów. Zatem, każda osoba której zależy na tym, aby odpowiednio zaprezentować swoją firmę na imprezie, czy na targach, koniecznie powinna zdecydować się na rollupy. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na ich temat?

Rollup – co to jest i jaki rodzaj wybrać?

Warto wiedzieć, że rollup, to po prostu stojak reklamowy, na który składa się listwa, wysięgnik oraz plansza reklamowa, którą chowamy do kasety wyposażonej w system rolujący. Rollup zapewnia nam złożenie reklamy, dzięki czemu będzie ona bezpieczna, na przykład podczas jej przewożenia. Jeżeli zależy nam na tym, aby zakupić odpowiedni rollup, to koniecznie musimy zwrócić uwagę na ich jakość oraz parametry. Jeżeli chodzi o wersje ekonomiczne, które mają tanią podstawę, to doskonale sprawdzą się one na przykład na szkoleniach, czy też konferencjach. Jeżeli chodzi o modele klasy premium, to tutaj stosowane są specjalne wzmocnienia kasety oraz wysięgnika, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo stabilna. Rollup dwustronny sprawia, że możemy jednocześnie prezentować dwie plansze, co może w niektórych sytuacjach okazać się bardzo przydatne.

Rollup – zastosowanie

Nie ulega wątpliwości, że rollupy, to doskonałe nośniki reklamy, które możemy wykorzystywać zarówno jako stałą ekspozycję, mobilną ściankę reklamową do ustawiania na targach, czy też mogą nam się one przydać podczas imprez w plenerze. W wypadku nowoczesnego rollupu, to bardzo często jest on stosowany nie tylko w branży reklamowej, ale też w branży naukowej. Dzięki dużym planszom, które znajdują się na wygodnym wysięgniku, mogą one przedstawiać na przykład grafikę, schemat naukowy, czy też koncept projektu, Jeżeli zależy nam na tym, aby plansza reklamowa była odpowiednio zabezpieczona, to tutaj z całą pewnością doskonale sprawdzi się właśnie rollup.

Inne funkcje rollupów

Warto wiedzieć, jakie jeszcze inne funkcje mają rollupy, to nie są to tylko i wyłącznie stojaki reklamowe. Obecnie możemy znaleźć na rynku na przykład rollup z wydrukiem. Na grubym papierze, czy też na materiale znajdującym się na wieszaku, drukowany jest obraz czy też napis, który pasuje do danej sytuacji. Stojaki z wydrukiem, to realistyczna reklama. Możemy znaleźć rollupy w różnych wymiarach, ale zdecydowanie najczęściej mają one kształt kwadratowy, czy też prostokątny. Model z wydrukiem, obecnie zaliczany jest do najpopularniejszych form przekazywania informacji poprzez reklamę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here