Niezawodne maszyny dla przemysłu spożywczego

Dzisiaj skupimy się na sprzęcie przeznaczonym dla różnego rodzaju zakładów mięsnych oraz masarni, czyli masownic próżniowych oraz pakowarek dla całego przemysłu spożywczego. Poznaj zalety oferowanego sprzętu i przekonaj się, jak możesz usprawnić działanie swojego biznesu. Jesteśmy przekonani, że w ERY Food Machinery posiadamy maszyny, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesne masownice próżniowe – niezwykle precyzyjne masowanie różnego rodzaju mięsa

Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają na niezwykle precyzyjną kontrolę nad urządzeniami, co przekłada się na parametry jakościowe mięsa. Masownice próżniowe nie niszczą jego struktury, zapewniając mu maksymalną świeżość, a także zwiększają jego soczystość i kruchość

W naszej ofercie znajdziesz maszyny różniące się gabarytami, a w szczególności rozmiarami  bębna. Posiadamy małe masownice o pojemności 150 litrów, a także modele mogące pomieścić nawet 6000 litrów. Dzięki temu w naszej ofercie wybierać mogą zarówno właściciele ogromnych masarni, jak i restauracje, hotele oraz inne lokale cateringowe. Wszystkie maszyny posiadają nowoczesne silniki z odpowiednio dostosowaną mocą, zapewniając im odpowiednią wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach. Znajdziesz tu także szereg udogodnień i przydatnych funkcji, które zdecydowanie usprawnią proces produkcyjny takich jak płaszcze chłodzące, programowalne sterowanie czy systemy płynnej regulacji obrotów.

Masownice próżniowe Eryfood to sprzęt pochodzący bezpośrednio od docenianych i szanowanych w branży producentów takich jak Nowicki, Lutetia czy Vakona. To gwarancja doskonałej jakości i niezawodności – urządzenia tych wytwórców zbierają najlepsze opinie na całym świecie, stale udoskonalając swój sprzęt, podnosząc dzięki temu standardy w przemyśle spożywczym.

Pakowarki próżniowe – najwyższa wydajność

Pakowarki próżniowe tworzą niezwykle szczelne zamknięcie w postaci mocnego zgrzewu, co pozwala zachować świeżość produktu na długi czas. Dostępne na naszej stronie modele są niezwykle wygodne w obsłudze i zapewniają bardzo szybki proces pakowania. Te wydajne i niezawodne maszyny sprawdzą się w wielu zakładach przemysłu spożywczego niezależnie od jego specyfiki. Znajdziesz tu urządzenia, które różnią się zdecydowanie wielkością i mocą.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie. Gwarantujemy jakość obsługi na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś i znajdź urządzenie spełniające Twoje wymagania – zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here