Profesjonalne biuro księgowe

Współcześnie wielu przedsiębiorców otwierających własne działalności gospodarcze natychmiast decyduje się na powierzenie kwestii rachunkowych dla renomowanego biura księgowego. Taka decyzja pozwala przedsiębiorcom skupić się najważniejszych zadaniach firmy, odciąża ich od wielu obowiązków np. samodzielnego wyliczania zaliczek na podatek dochodowy, składek na ubezpieczenie i wielu innych zobowiązań, które ciążą na każdym właścicielu własnej firmy.

Przedsiębiorcy są odpowiedzialni swoim majątkiem za wynikające z zobowiązań podatkowych podatki (ustawa Ordynacja Podatkowa. Zgodnie z art. 26). Zobligowani są za prawidłowe pobieranie i odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy zatrudnianych pracowników oraz rozliczanie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne pracowników. Ponadto zmuszeni są do wpłacania kodeksowych kwot na rachunek US i ZUS, a w razie ewentualnych nieprawidłowości ponoszą odpowiedzialność wobec organu podatkowego. W związku z tak dużymi obciążeniami ciążącymi na przedsiębiorcach większość właścicieli firm decyduje się na powierzenie kwestii rachunkowych dla biur księgowych.

Wybór dobrego biura księgowego nie jest łatwym zadaniem, aby mieć pewność, że sprawy dotyczące kwestii rachunkowych będą prawidłowo prowadzone warto rozejrzeć się po rynku, wypytać znajomych, czy też sprawdzić opinię w Internecie i dopiero podjąć swoją decyzję. Najlepiej zaufać biurom księgowym, które funkcjonują od wielu lat, zatrudniają wykształconych doradców i księgowych, a także mają liczne pozytywne rekomendacje.

Biuro księgowe Poznań– doświadczenie i kompleksowa obsługa

Wielu przedsiębiorców z Poznania chwali sobie biuro księgowe Blians, które działa od 1991 roku i świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu podatków, księgowości, jak również płac i ZUSu. Biuro księgowe Poznań służy pomocą przy zakładaniu działalności gospodarczej, zajmuje się doradztwem, przygotowywaniem sprawozdań do GUS , a także sporządzaniem dokumentacji kredytowej i leasingowej. Ponadto zatrudnia profesjonalnych księgowych i doradców, a także współpracuje z licznymi doradcami do spraw funduszy UE oraz kancelariami notarialnymi i radcowskimi. Gwarantuje kompleksową obsługę księgową firmy działającej w różnych branżach, a także doskonale sprawdza się przy rozliczaniu dotacji unijnych lub dotacji z Urzędu Pracy.

Biuro księgowe Poznań to sprawna obsługa uwzględniająca indywidualne potrzeby oraz oczekiwania Klienta. W swojej pracy księgowi z biura Bilans wykorzystują nowoczesne i wygodne narzędzia, które umożliwiają prowadzenie firmy w sposób wyjątkowo wygodny i zgodny z obowiązującym prawem. Biuro księgowe Poznań jest otwarte na potrzeby swojego klienta,  obsługa jest dobierana na podstawie indywidualnych predyspozycji np. przesyłanie dokumentów możliwe jest drogą internetową, za pośrednictwem platformy Comarch iFaktury24, samodzielne dostarczenie lub za pomocą przesyłki.

Biuro księgowe Poznań to gwarancja obliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy zgodnie z obowiązującą ustawą o podatku dochodowym, prowadzenie uporządkowanych ksiąg rachunkowych, ewidencje ryczałtowe i ewidencje środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia, ewidencji przebiegu pojazdu, sporządzanie i przesyłanie deklaracji w podatkach dochodowych PIT, CIT, VAT, uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych i reprezentacja w urzędach i wiele innych cennych usług dla każdego przedsiębiorcy. Więcej informacji odnośnie specjalizacji biura księgowego Bilans można dowiedzieć się na bilans Poznań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here